Nejprve se zdarma zaregistrujte. Po registraci se můžete přihlásit a začít tipovat výsledky mužského hokeje na ZOH 2018.
Proč se u registrace ptáme na celkový počet gólů za celý turnaj?
Může se stát, že bude více výherců se stejným počtem bodů, než máme připraveno výher. V takovém případě o výhercích rozhodne ten tip, který bude blíže reálnému výsledku.
Jak se boduje?
  • Uhodnutí přesného výsledku utkání - 5 bodů
  • Uhodnutí brankového rozdílu - 3 body
  • Uhodnutí vítězství domácích či hostů - 1 bod.

Počítá se výsledek celého zápasu i s prodloužením a samostatnými nájezdy. Po samostatných nájezdech se počítá oficiální výsledek, tzn., že výhra v penaltovém rozstřelu se počítá jako jeden gól. Např.: Zápas Kanada – Česko skončí 0 - 0 po odehrání 60 minut zápasu i po odehrání prodloužení. Češi promění dva nájezdy, Kanada nula, tj. konečný výsledek zápasu je Kanada 0-1 Česko.

Příklad:

Reálný výsledekTipBody
4:14:15Uhodnutí přesného výsledku
2:13:23Uhodnutí vítěze + brankového rozdílu
2:13:01Uhodnutí vítěze
2:10:20Nepřesný tip

Čím více bodu nasbíráte, tím výše budete v žebříčku hráčů a tím máte větší šance na výhru.

Jak jsou žebříčky aktualizovány?
Budeme se snažit aktualizovat výsledky a body co nejdříve po skončení každého utkání. Může se ale stát, že se někdy k aktualizaci výsledků dostaneme později. Prosíme proto o trpělivost.