Registrace | Conrad.cz
Registrace

Fanděte, tipujte a vyhrajte! Registrujte se do tipovačky výsledků mužského hokeje na ZOH 2018 a tipujte výsledky jednotlivých zápasů.

Vaše přezdívka:
Heslo (min. 5 znaků):
Heslo (kontrola):

Organizátorem této soutěže je společnost Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. se sídlem Vinohradská 2828/151, Praha 3.

1. Soutěž bude probíhat po dobu trvání turnaje v mužském hokeji v Jižní Koreji (14. - 25. února 2018)
  2. Výhrami této soutěže jsou produkty z e-shopu www.conrad.cz, jak je uvedeno na stránce s výhrami – O co se hraje.

Do soutěže se zapojíte registrací, a po přihlášení tipováním výsledků mužských hokejových utkání. Po skončení každého mužského hokejového utkání proběhne aktualizace výsledků na webu a správně tipujícím hráčům se přičtou body podle bodového schématu:
    1. Uhodnutí přesného výsledku utkání - 5 bodů
    2. Uhodnutí brankového rozdílu - 3 body
    3. Uhodnutí vítězství domácích či hostů - 1 bod.

Počítá se výsledek celého zápasu i s prodloužením a samostatnými nájezdy. Po samostatných nájezdech se počítá oficiální výsledek, tzn., že výhra v penaltovém rozstřelu se počítá jako jeden gól.
    Např.: Zápas Česko – Švédsko skončí 0 - 0 po odehrání 60 minut zápasu i po odehrání prodloužení. Češi promění dva nájezdy, Švédsko nula, tj. konečný výsledek zápasu je Česko 1 - 0 Švédsko.
  3. Každý soutěžící může vyhrát maximálně jednou.
  4. Aktuální žebříček hráčů a aktuální počet bodů bude uveřejňován na stránkách soutěže pod Žebříček hráčů.
  5. Vyhrává prvních 30 nejúspěšnějších soutěžících s nejvyšším počtem bodů za celý hokejový šampionát. Pokud bude výherců více (se stejným počtem bodů) o vítězi rozhodne tip z registrace, ve kterém se ptáme na to, kolik gólů padne celkově v průběhu celého šampionátu. Následným kritériem v případě stejného počtu bodů u více hráčů na vítězných místech bude rozhodovat vyšší počet přesně uhodnutých výsledků.
  6. Jednotlivé výherce po skončení soutěže kontaktujeme na e-mail do 30 dní od ukončení soutěže. Předání výhry bude dohodnuto e-mailovou komunikací. Pokud si výherce výhru nepřevezme do 30 dnů od zaslání, jeho nárok na výhru zaniká.
  7. Organizátor si vyhrazuje právo upravit pravidla soutěže.
  8. Registrací do soutěže nám dáváte svůj souhlas se zpracováváním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely této soutěže a dále pro obchodní a marketingové účely Organizátora. Máte samozřejmě právo na odstranění zadaných údajů.
  9. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem společnosti Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. nebo osoba jim blízká, cena se neodevzdá.
  10. Výhry zasíláme pouze na poštovní adresu v rámci České republiky a na Slovensko.