Tipovačka | Conrad.cz
Tipovačka

Tipujte přesné výsledky turnaje mužského hokeje 2018. Své tipy můžete po přihlášení zadávat nebo měnit až do začátku zápasu. Po skončení utkání můžete získat body podle tohoto schématu: Za uhodnutí přesného výsledku se připisuje 5 bodů, za uhodnutí brankového rozdílu se připíší 3 body nebo za uhodnutí výhry se připisuje 1 bod (podrobněji).
Počítá se výsledek celého zápasu i s prodloužením a samostatnými nájezdy. Po samostatných nájezdech se počítá oficiální výsledek, tzn., že výhra v penaltovém rozstřelu se počítá jako jeden gól. Např.: Zápas Kanada – Česko skončí 0-0 po odehrání 60 minut zápasu i po odehrání prodloužení. Češi promění dva nájezdy, Kanada nula, tj. konečný výsledek zápasu je Kanada 0-1 Česko.